Inginer Mentenanta Cladiri

ROMSTAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

La Romstal ne dezvoltam impreuna, atat in Romania cat si in Europa!
Colegii nostri din departamentul Investitii au devenit cei mai buni specialisti in domeniul instalatiilor&constructiilor si te asteapta alaturi de ei!

Acest job ti se potriveste daca ai:
  • experienta minim 3 ani in mentenanta de cladiri
  • cunostinte de management de proiect
  • permis categ B
  • disponibilitate pentru deplasari
  • pregatire tehnica in constructii

Descrierea jobului

Rolul job-ului: Coordonarea activitatilor de mentenanta pentru cladirile si proprietatile firmei
  • coordonarea lucrarilor de mentenanta cladiri proprietate Romstal
  • urmarirea comportarii in exploatare a constructiilor, conform Legii 10/1995 privind Calitatea in Constructii
  • relatia cu furnizorii de materiale si servicii pentru mentenanta cladiri
  • evaluarea si supervizarea calitatii lucrarilor
  • analiza si monitorizarea graficelor si situatiilor de lucrari atat in cazul preventiei cat si in privinta celor de tip remiediere
  • mentinerea costurilor in bugetele alocate
  • gestionarea arhivei electronice a documentelor referitoare la cladiri
La Romstal te-ar putea interesa in plus urmatoarele beneficii:
  • Masina de serviciu, tableta, telefon
  • Bonusurile pentru performanta
  • Beneficiile extrasalariale: tichete de masa (15 lei/tichet), prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc
  • Vei participa la multe traininguri tehnice si pentru dezvoltarea abilitatilor
  • Lucrezi intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste
  • Ai posibilitati de dezvoltare a carierei

Te asteptam la noi in echipa. Trimite CV-ul cat mai repede !
Ne poti gasi si aici:

Romstal s-a dezvoltat in 28 ani ca o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice, sanitare, ceramice si servicii la standarde inalte de calitate.
Cu extindere in 6 tari din Europa, Romstal este compania care creste standardul de viata al clientilor sai prin produsele si serviciile pe care le ofera. Mai multe despre noi afli pe: www.romstalgroup.com
Suntem orientati spre rezultate si punem pret pe dezvoltare profesionala a oamenilor din companie. Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi de noi!
Publicat 24 mai 2022 Reactualizat 23 iun. 2022 Expiră 23 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos