Publicat 31 Iul 2020 | Reactualizat 28 Aug 2020 | Expiră 31 Aug 2020

Inginer Mentenanță Preventivă (PME Planner)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Agenția de recrutare Crosswork este în căutare de PME Planner (Preventive Maintenance Engineer) pentru clientul nostru, o fabrică din industria băuturilor, situată în orașul Miercurea Ciuc.

Candidatul ideal ar trebui să aibă:

• Studii superioare/Diploma de licență în inginerie (mecanică, automatizări, tehnologie alimentară etc);
• Experiență în activități de întreținere, mentenanță;
• Experiență în gestionarea resurselor disponibile;

Descrierea jobului

Ce vei face:

• Planifici și pregătești activitățile de întreținere planificate (preventivă, corectivă) în conformitate cu strategia de mentenanță;
• Te asiguri de executarea eficientă și la un cost optim a activităților de mentenanță;
• Dezvolți planuri și gestionezi resursele pentru a determina îmbunătățiri în performanța procesului;

Ce așteptăm de la tine:

• Deschidere în a acumula informații noi și abilitatea de a le pune în practică;
• Gândire analitică, strategică și inovativă;
• Abilitatea de a lucra sub presiune;
• Cunoștințe hard și soft în legătură cu echipamentele automate;
• Engleză – nivel mediu;
• Cunoștințe SAP, MS Office prezintă avantaj;

Noi iti oferim:

• Salariu motivant pentru un program de lucru standard (8 ore/zi);
• Decont vacanță;
• Bonus de loialitate (daca ai mai lucrat in trecut in cadrul companiei);
• Posibilitatea de a asigura transportul;

Crosswork este o companie de recrutare la nivel național, cu birouri în București și Iași, ce oferă servicii atât de recrutare cât și de muncă temporară și administrare de personal.

Expirat
Inginer Mentenanță Preventivă (PME Planner)  -  Crosswork

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles