de ani Fără Frică...

Publicat 01 Mai 2019 | Reactualizat 24 Mai 2019 | Expiră 01 Iun 2019

INGINER MECANIZARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in administrare parc auto si sector mecanizare in constructii
- capacitate de comunicare-organizare
- cunostinte operare calculator

Descrierea jobului

- intretinerea in conditii optime a intregului parc de utilaje si mijloace de transport a societatii
- exploatarea economica si regulamentara a parcului de utilaje
- instalarea utilajelor la locul de desfasurare a muncii, participa la echiparea locurilor de desfasurare a muncii
- functionarea depozitului, atelierului, serviceului, mentenantei
- gestionarea stocului
- indeplinirea activitatilor tehnice si de gestiune legate de sarcinile dep. mecanic
Propune procurarea utilajelor si echipamentelor necesare productiei.
Preda utilajele, cu proces verbal de predare - primire, operatorilor.
Implementeaza si urmareste executia procesului de intretinere si revizie a utilajelor conform programului de mentenanta.
Sa inmatriculeze auto din dotare si utilajele care circula pe drumurile publice.

Expirat
INGINER MECANIZARE  -  INTER PRODCUS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles