Inginer mecanic

COMES SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Absolvent studii superioare profil tehnic (avantaj specializarea ingineria sudarii)
- Limba engleza: nivel mediu/avansat
- Cunostinte PC: Word, Excel, Autocad, SolidWorks;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Atentie la detalii.

Descrierea jobului

- urmarirea distribuirii materialelor de adaos pe comenzi si monitorizarea cantitatilor;
- verificarea concordantei dintre materialele de adaos folosite si documentatia de sudura;
- urmarirea stocurilor materialelor de adaos si eliberarea acestora din depozit;
- urmarirea respectarii procedeelor de sudare stabilite in documentatia de sudura;- urmarirea distribuirii materialelor de adaos pe comenzi si monitorizarea cantitatilor;

Pachet beneficii:
*salariu atractiv
*tichete de masa, tichete cadou de Paste, Craciun, ziua angajatului
*transport asigurat
*posibilitate de avansare
Publicat 10 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022