Publicat 10 Feb 2021 | Reactualizat 12 Mar 2021 | Expiră 13 Mar 2021

Inginer Mecanic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice (mecanică, electronică, hidraulică);
- Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu, limba germană constituie avantaj;
- Cunoștințe bune de operare a calculatorului;
- Permis de conducere - categoria B;
- Disponibilitate de deplasări și la program prelungit;
- Abilități și înclinații tehnice, dinamism și spirit de echipă;
- Calm, organizat, capacitate de analiză;
- Experiență în domeniu

Descrierea jobului

- Executarea intervențiilor de punere în funcțiune, revizie și întreținere, reparația tuturor tipurilor de utilaje agricole comercializate de firma noastră;
- Școlarizarea operatorilor utilajelor furnizate de firma noastră;
- Întocmirea necesarului de piese de schimb pentru intervențiile service de care este responsabil.

Beneficii:

  • masina de serviciu;
  • laptop;
  • telefon;
  • tichete de masa;
  • bonus.

S.C. Agritehnica Service S.R.L. cu sediu in loc. Valea Seaca, judetul Bacau este reprezentanta autorizata pe partea de Est a Romaniei pentru FENDT, VALTRA, HORSCH, RABE, GERINGHOFF, LEMKEN.
Vanzare de echipamnete noi si second hand, service profesionist in garantie si post-garantie, piese de schimb de origine, suport tehnic. Consultanta de specialitate la achizitionarea de utilaje agricole. Servicii de TRADE-IN avantajoase.
Judetele in care operam sunt : Bacau, Neamt, Vaslui, Iasi, Botosani, Suceava, Galati, Vrancea, Braila, Tulcea, Constanta, Ialomita, Buzau, Prahova, Calarasi.

Jobul este disponibil pentru judetul Bacau, la cele doua sedii din Filipesti si Valea Seaca.

Expirat
Inginer Mecanic  -  S.C. Agritehnica Service S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles