de ani Fără Frică...

Publicat 01 Mai 2019 | Expiră 01 Iun 2019

Inginer Mecanic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inginer Mecanic.

Descrierea jobului

  • Proiecteaza repere mecanice, dispozitive, produse noi;
  • Executa desene 2D/3D;
  • Utilizeaza soft 3D,Catia V5, SolidWorks, AutoCad.
  • Programare masini uzinaj in trei axe.

Infiintata in anul 2010, SIGMA Team Tehnology este o societate cu capital privat format din personal de specialitate cu o solida pregatire profesionala, experimentat si motivat permanent. De asemenea suntem un colectiv tanar cu idei constructive aflat in permanenta interactiune si urmarind intotdeauna satisfacerea in totalitate a cerintelor clientilor nostri pe plan profesional, prin lucrarile si serviciile de calitate oferite acestora.
Obiectul principal de activitate este proiectare, executatie si montaj Sisteme Industriale.

Expirat
Inginer Mecanic  -  Sigma Team Tehnology S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles