Publicat 22 Mai 2019 | Reactualizat 21 Iun 2019 | Expiră 22 Iun 2019

INGINER MECANIC TARTASESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare profil tehnic (Mecanic, TCM);
Cunostinte foarte bune de limba engleza
Abilitati excelente de utilizare MS Office (in special Excel, Power Point)
Persoana comunicativa, dinamica si entuziasta
Receptiv, cu spirit de inititiva, responsabil si atent la detalii
Capacitate de munca in echipa.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Organizeaza, supravegheaza, coordoneaza, impreuna cu superiorul sau, activitatile de intretinere si reparatii a tuturor utilajelor, din punct de vedere mecanic
Identifica solutii tehnice pentru rezolvarea cat mai urgenta a problemelor mecanice aparute la instalatii, utilaje si echipamente;
Se implica activ in executia lucrarilor de mentenanta planificata si a diferitelor interventii de reparatii mecanice;
Comunica si isi informeaza superiorul direct despre orice deficienta aparuta in desfasurarea activitatii din toate zonele de care este responsabil;
Identifica oportunitati de imbunatatire continua a activitatilor din cadrul sectiei in scopul realizarii misiunii si a obiectivelor organizatiei;
Participa la lucrari de imbunatatire si upgrade a liniilor tehnologice;
Monitorizeaza consumurile de piese de schimb si materiale, astfel verifica in sistemul SAP stocul de piese de schimb si efectueaza comenzi pe care le trimite spre aprobare;
Intocmeste diverse rapoarte si evidente pentru departamentul mecanic;
Executa lucrari de relevare/proiectare mecanica pentru piesele de schimb aferente utilajelor din fabrica;
Verifica managementul pieselor de schimb si calitatea acestora;
Participa la activitatile de mentenanta mecanica a firmelor externe care realizeaza lucrari in domeniul mecanic;
Urmareste modul de desfasurare a activitatii de mentenanta/imbunatatiri in cadrul departamentului mecanic.

Beneficii:
Mediu de lucru tânăr și competitiv
Contract de muncă pe perioada nedeterminată
Tichete de masa
Asigurare de sanatate
Pachet salarial competitiv si alte bonusuri in functie de performante
Suport continuu pentru creșterea profesională
Cursuri de calificare si instruire
Stagii de pregatire in strainatate
Transport asigurat

DENTAS ROMANIA SRL starts the operations in 2006 with a 15 mil. Euro greenfield investment in Tartasesti, Dambovita County
It is the producer of environment-friendly, recyclable molded fiber packaging solutions for egg producers and other industries.
For more details please visit www.dentaskagit.com.tr

Expirat
INGINER MECANIC TARTASESTI  -  DENTAS ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles