de ani Fără Frică...

Publicat 16 Sep 2008 | Reactualizat 15 Oct 2008 | Expiră 17 Oct 2008

INGINER MECANIC / SEF SERVICIU MECANIZARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ideal candidate:

- studii tehnice superioare finalizate
- experienta profesionala in domeniul betoanelor reprezinta avantaj
- cunostinte MS-Office
- permis conducere B
- cunoasterea la nivel avansat a limbii germane/engleze

Descrierea jobului

Responsabilitatea Dvs. principală va fi asigurarea întreţinerii şi a reparaţiilor staţiilor de betoane, resp. ale staţiilor mobile de pe şantier. Participarea la întregul proces de pe şantier face ca această activitate să devină pentru Dvs. o adevărată provocare.

Vă oferim posibilitatea de a desfăşura activităţi variate, de a vă forma continuu atât prin şcolarizări interne, cât şi externe, precum şi posibilitatea unei dezvoltări profesionale într-un mediu de lucru profesional şi dinamic şi venituri corelate cu performanţa

VA RUGAM SA APLICATI PE WWW.STRABAG.COM, KARRIERE/CAREER --> Steagul Romaniei --> Formularul Online.

STRABAG este un concern de construcţii austriac, activ pe plan internaţional, cu societăţi în Germania, Belgia, Olanda, Elveţia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croaţia, Slovenia, Serbia, România, Bulgaria, şi Rusia, care numără ca. 66.000 angajaţi în întreaga Europă.

Expirat
INGINER MECANIC / SEF SERVICIU MECANIZARE  -  Strabag - Divizia Betoane

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles