de ani Fără Frică...

Publicat 24 Oct 2008 | Reactualizat 22 Nov 2008 | Expiră 24 Nov 2008

Inginer Mecanic Proiectare/Ofertare 10/08

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-pregatire inginer mecanic; facultate tehnica specializare mecanica/constructii;
-cunostinte bune: ACAD, MS Office;
-disponibilitate si perseverenta in acumularea de cunostinte noi;
- energic, asumarea responsabilitatii;
-sociabil;serios;loial;harnic;
-initiativa in domeniul de activitate;

Descrierea jobului

-ofertare tehnico-economica;
-lansare in executie;
-urmarie productie;
-asigurarea calitatii;

*pachet de venituri si beneficii la nivelul prestatiilor depuse si responsabilitatii asumate;
*nivelul de pregatire si experienta sunt apreciate corespunzator;

Descrierea companiei

www.mgroup.ro/cariere.php

Fabricarea si montajul de Constructii din Aluminiu si sticla:
- pereti cortina;
- tamplarie din Aluminiu si PVC;
- placari Bond si ceramice uscate.
Servicii specifice activitatii de baza.
*Sediul central si sectie productie Al: sos.Pipera 48C, Bucuresti (in incinta fostei fabrici de mobila Pipera)
*Sectie productie PVC si Ol : sos. Bucuresti 215, comuna Ciorogarla, Ilfov.

Expirat
Inginer Mecanic Proiectare/Ofertare 10/08  -  SC M Group Alproplast

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles