de ani Fără Frică...

Publicat 29 Aug 2008 | Reactualizat 27 Sep 2008 | Expiră 29 Sep 2008

INGINER MECANIC PROIECTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii superioare tehnice
- solide cunostinte de desen tehnic
- cunostinte Microsoft Office
- cunoscator limba franceza sau engleza
- cunoscator softwear ProEngineer - constituie avantaj
- dinamic, voluntar si autonom

Descrierea jobului

- realizarea planurilor industriale pentru noile produse
- conceperea gabaritelor pentru realizarea pieselor noi

Beneficii:

- pachet salarial atractiv
- posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu competitiv
- training de specilitate

VERMOREL este o societate cu capital francez, membra a grupului EXEL Industries, specializata in mecano - sudura si fabricare de masini agricole. Atat furnizorii cat si clientuii nostrii au avut ocazia de a se convinge de seriozitatea si calitatea produselor noastre.

Expirat
INGINER MECANIC PROIECTANT  -  SC VERMOREL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles