Publicat 13 Nov 2020 | Reactualizat 11 Dec 2020 | Expiră 14 Dec 2020

Inginer mecanic - proiectant, Floresti, Prahova

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm coleg(ă)care are:

  • Studii superioare tehnice, în domeniul mecanic;
  • Cunoștințe solide dе proiectare mecanică asistată;
  • Cunoștințe solide dе proiectare în Autocad si SolidWorks;
  • Capacitate dе analiză, perseverență în obținerea informațiilor detaliate;
  • Simț tehnic, riguros, meticulos, analitic, orientat spre detalii;
  • Experiența relevanta in proiectarea de ansamble si subansamble de masini industriale;
  • Experianța în mediul industrial constituie avantaj.

Descrierea jobului

În acest post vei:

  • Participa la instalarea de utilaje in baza dosarelor tehnice;
  • Coordona și urmări realizarea echipamentelor din stadiul de documentatie si design pana la stadiul de receptie functionala a echipamentului;
  • Asigura аctualizarea dosarelor tehnice împreună cu referentul echipamentului;
  • Realiza proiecte mecanice, de modificare subansamble sau pentru subansamble noi;
Dacă vei deveni colegul nostru, vei beneficia de:
  • Proces continuu de training si dezvoltare personala si profesionala;
  • Plan de cariera;
  • Tichete de masă și reducere/subventie pentru masa de prânz;
  • Deducerea parțială a costurilor de vacanță și de transport;
  • Lucrul într-un mediu intercultural și oportunități de călătorie;
  • O structură multinațională în care poți construi o carieră (în domeniul tehnic și managerial);
  • Salarii competitive (bazate pe performanță) și beneficii;
  • Stabilitate.

Michelin, the leading tire company, is dedicated to enhancing its clients’ mobility, sustainably; designing and distributing the most suitable tires, services and solutions for its clients’ needs; providing digital services, maps and guides to help enrich trips and travels and make them unique experiences; and developing high-technology materials that serve the mobility industry. Headquartered in Clermont-Ferrand, France, Michelin is present in 170 countries, has 111,700 employees and operates 68 production facilities in 17 countries which together produced 187 million tires in 2016.

Expirat
Inginer mecanic - proiectant, Floresti, Prahova  -  Michelin Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles