de ani Fără Frică...

Publicat 08 Aug 2008 | Reactualizat 31 Iul 2009 | Expiră 04 Aug 2009

Inginer mecanic - proiectant - CLUJ

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in proiectare utilaje pentru industria metalurgica:
• Proiectanti/Desenatori in domeniu mecanic
• Experienta in proiectare/desenare mecanica cu Autocad - minim 3 ani
• Cunostinte limba engleza si/sau italiana (nivel mediu)

Descrierea jobului

Proiectare de utilaje/echipamente/dispozitive pentru industria metalurgica (linii de laminare la cald).

Se ofera:
• Salariu motivant
• Posibilitate de promovare
• Training in tara si strainatate

Firma cu capital strain (www.danieli.com), leader mondial cu peste 50 ani de experienta in proiectarea si executia de utilaje pentru industria metalurgica.

Expirat
Inginer mecanic - proiectant - CLUJ  -  Danieli Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles