Inginer mecanic productie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Profil tehnic;
  • Experiența pe un post similar constituie un avantaj;
  • Cunoștințe de organe de asamblare, tipuri de oțeluri, profile metalice;
  • Cunoștințele de hidraulică constituie un avantaj;
  • Cunoștințe minime de desen tehnic.

Descrierea jobului

  • Urmărește aprovizionarea cu materii prime, organe de asamblare și repere ce intră în componența utilajelor;
  • Monitorizează zilnic planul de producție și comunică cu șefii de atelier dacă există modificări;
  • Realizează bonuri de consum;
  • Asigură materiile prime la utilaje de prelucrări în funcție de planul de producție;
  • Asigură reperele necesare asamblării în departamentul de montaj/sudare în funcție de planul de producție;
  • Asigură documentația în atelierele de montaj/prelucrări;
  • Împreună cu șefii de atelier (montaj/prelucrări) asigură necesarul de scule și dispozitive;
  • Colaborează cu celelalte departamente (proiectare, aprovizionare, service);
  • Asigură continuitatea producției.

CONTRAIL MACHINERY is a dynamic company, specialized in design and manufacturing of Rail Flash-Butt Welding Machines. We are in a permanent evolution, being connected in real time at the top level of the existing technology, so that we can offer at any time high-quality and modern solutions.

Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos