INGINER MECANIC/PLANNER

SC PREMAGRO SA 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare mecanice
  • Cunostinte in domeniul productiei prelucrari mecanice
  • Experienta minim 2 ani pe un post similar la o unitate de productie
  • Limba engleza nivel avansat
  • Cunostinte de operare PC-Word, Excel, desen tehnic
  • Bune abilitati de adaptare si relationare in echipa
  • Persoana organizata si atenta la detalii, spirit analitic, seriozitate, responsabilitate, loialitate.

Descrierea jobului

  • Programarea, planificarea si asigurarea desfasurarii ritmice a procesului de productie, urmarind realizarea productiei in conformitate cu planul de vanzari,
  • Programarea si evaluarea nevoilor de materie prima pentru productie
  • Organizarea si controlul activitatilor de mentinere si dezvoltare a capacitatilor de productie si monitorizarea folosirii corecte si eficiente a fondurilor de investitii legate de imbunatatirea productiei.

SC PREMAGRO SA - Companie cu capital privat, infiintata in anul 1949, este una dintre cele mai importante companii cu profil mecanic din vestul Roamaniei, specializata in productia de componente forjate si prelucrate din otel. Activitatea de baza consta in productia de componente mecanice pentru utilaje industriale, camioane, utilaje de terasament, si se desfasoara in doua mari sectoare: Forja si Prelucrari mecanice. Productia societatii este destinata preponderent pentru export avand parteneri in Franta, Italia, Germania, USA.

Publicat 22 Sept. 2022 Reactualizat 20 Oct. 2022 Expiră 22 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.