de ani Fără Frică...

Publicat 17 Sep 2008 | Expiră 18 Oct 2008

INGINER MECANIC Junior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
studii superioare de specialitate
cunostinte de limba engleza
dorinta de afirmare si dezvoltare profesionala
disponibilitate pentru deplasari in strainatate

Descrierea jobului

INGINERI MECANIC JUNIOR (cod IMJ)
cunostiinte de proiectare mecanica folosind cel putin unul din mediile de proiectare: AutoCAD, ProEngineer, SolidWorks. Dorinta de specializare in designe matrite mase plastice.

Se ofera:
pachet salarial atractiv
bonificare la realizarea proiectelor
mediu de lucru profesionist

Hanna Instruments SRL activeaza din Ianuarie 2005 in Nusfalau - Zalau. Firma face parte din grupul de firme Hanna Instruments (www.hannainst.com) si are ca obiect de activitate cercetarea, productia si desfacerea de instrumente analitice de masura si control.
Grupul Hanna Instruments este unul dintre cei mai importanti producatori si distribuitori din domeniul instrumentatiei analitice de laborator si industriale.
Înfiinţată în Italia în 1978, actualmente cu Headquarter in USA, compania a cunoscut un ritm de dezvoltare rapid, ajungând în scurt timp lider mondial, însumând departamente de cercetare şi dezvoltare, centre de producţie şi birouri de vânzări şi distribuţie în mai mult de 35 de ţări.

Send resume & intention letter to the
General Manager of HANNA INSTRUMENTS SRL, NUSFALAU, Jud. SALAJ, ROMANIA
FAX: 0260/670164
EMAIL: iliesnelu2001@yahoo.com

Expirat
INGINER MECANIC Junior  -  Hanna Instruments Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles