Publicat 05 Mar 2019 | Expiră 05 Mar 2019

Inginer mecanic in constructii ( utilaje pentru drumuri)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inginer cu experienta minim 1 an in efectuarea evidentei consumului utilajelor unui parc auto, reparatii utilaje specifice constructiilor de drumuri

Descrierea jobului

Departamentul Mecanizare-Comercial:
- tine evidenta consumului utilajelor;
- intocmeste cereri de oferta pentru piese de schimb, utilaje etc.

Cerinte
- experienta in domeniu min. 1an;
- cunostinte Microsoft Office.

Companie infiintata in anul 2006 avand ca obiect de activitate constructiile de drumuri, constructiile edilitare, toate lucrarile fiind executate prin implementarea tehnologiilor de ultima ora in domeniu.

Expirat
Inginer mecanic in constructii ( utilaje pentru drumuri)  -  Dual General Construct

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles