Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 26 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Inginer mecanic - Fabrica Ciment Medgidia

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CRH Ciment (Romania) cauta candidati pentru postul de Inginer mentenanta mecanica:

Cerinte:

- Studii superioare: Inginer mecanic

- Competente tehnice

- Microsoft Office, SAP

- Cunostinte limba engleza

- Abilitatea de a lucra sub presiune, Creativitate, Leadership, Managementul timpului, Bugetare, Gandire analitica.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Asigura functionarea continua a echipamentelor si a masinilor utilizate in atelierele din Fabrica de Ciment;

- Utilizeaza aplicatiile informatice pentru a supraveghea mentenanta de rutina si pentru a organiza reparatii;

- Reduce incidenta defectiunilor;

- Asigura lucrarile programate de mentenanta, adreseaza problemele neplanificate si reparatiile de urgenta;

- Asigura acoperirea continua a masinilor si echipamentelor in caz de defectiuni;

- Organizeaza achizitiile de piese componente, accesorii etc.

CRH este un grup international, lider in domeniul materialelor de constructii, cu aproximativ 87.000 de angajati, in aproximativ 4.000 de unitati, din 37 de tari. Cu o capitalizare bursiera de aproximativ 22 miliarde de euro, CRH este cea mai mare companie de materiale de constructii din America de Nord si a treia cea mai mare companie din lume. Grupul ocupa pozitia de lider in Europa, avand in acelasi timp pozitii strategice in regiunile economice emergente din Asia.
Activitatile Grupului CRH in Romania se desfasoara sub umbrela comuna si management unic la nivel de tara. Operatiunile de baza sunt producerea de ciment, agregate si betoane.

Ca parte a unui grup care promoveaza talente, CRH Romania isi doreste atragerea celor mai buni candidati.

Expirat
Inginer mecanic - Fabrica Ciment Medgidia  -  CRH Ciment (Romania) S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles