Inginer mecanic/electric

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2800 - 3800 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Id Internazionale și filiala sa din România, Empavil Servicii SRL caută un Inginer Mecanic Junior care să lucreze într-o companie internațională ca parte a personalului său de mentenanță predictivă.
În perioada de testare va trebui să învețe concepte de bază de vibrație, termografie, întreținere. Efectuați măsurători la fața locului, învățați cum să echilibrați și să aliniați echipamentele.

Empavil Servicii SRL se ocupa ca si activitate de baza cu furnizarea de servicii - monitorizare conditie echipamente rotative (mentenanta predictiva), alinieri utilaje (ex: aliniere cale cu role cu utilajul), alinieri axe (ex: aliniere axe motor cu pompa), termografie, ultrasunet, lichide penetrante, analiza probe ulei, echilibrari si altele.
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022
Joburi similare