Publicat 15 Oct 2019 | Expiră 15 Nov 2019

Inginer Mecanic CNC

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana cu initiativa, dornica de a avea performante intr-un domeniu cu tehnologie avansata, care corespunde urmatoarelor:

- studii superioare de inginerie in domeniul TCM sau echivalent
- cunostinte avansate de mecanica, hidraulica si pneumatica
- cunostinte de limba engleza
- abilitati dezvoltate de utilizare a calculatorului
- abilitati de lucru in echipa
- responsabilitate, perseverenta

Descrierea jobului

Responsabilitatile principale ale postului sunt:

- participarea la instruirile de specialitate ale furnizorului de CNC-uri
- intretinerea masinilor cu comanda numerica (CNC-uri Handtmann), pe perioada garantiei si dupa expirarea acesteia
- incadrarea in termenele stabilite, conform planului de mentenanta

Universal Alloy Corporation Europe - a Company of Montana Tech Components, is an international leader in the production of aerospace extrusions. UAC supplies aircraft manufacturers and their subcontractors worldwide and has served the aircraft industry for over four decades with ISO9001 and AS9100 certifications. We opened our facility in Romania in 2008. If you are interested to find out more about us, please visit www.universalalloy.com.

Expirat
Inginer Mecanic CNC  -  Universal Alloy Corporation Europe

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles