de ani Fără Frică...

Publicat 24 Oct 2008 | Reactualizat 22 Nov 2008 | Expiră 24 Nov 2008

Inginer mecanic/automatizari - Responsabil tehnic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare tehnice - inginerie mecanica, utilaj pentru industria alimentara constituie avantaj;
- experinta in activitati de mentenanta specifice sectiilor de productie;
- cunostiinte legate de project management, derulare proiecte de investitii;
- experienta in punerea in functiune a diverselor utilaje/linii tehnologice;
- bune cunostinte operare PC;
- cunostinte avansate limba engleza;

Descrierea jobului

- evalueaza si face propuneri pentru imbunatatirea procedurilor si tehnicilor in vederea eficientizarii productiei;
- evaluează practicabilitatea si soliditatea echipamentului/aparaturii propuse de furnizor;
- planificarea, organizeaza si coordoneaza implementarea proiectelor conform obiectivelor specifice si termenelor stabilite;
- indeplineste responsabilitatile curente referitoare la conducerea oamenilor;
- asigura conducerea tehnica şi planifica numarul membrilor din echipa;
- coordoneaza activitatile tehnice direct legate de productie, cat si cele legate de intretinere cladiri si gestionarea utilitatilor .

SE OFERA:
- pachet motivational foarte atractiv;
- pregatire profesional;
- transport asigurat.

Dima Consulting Group este o firmă specializată în activităţi de:
selecţie şi recrutare personal
evaluare şi intervenţie organizaţională
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare şi implementare sisteme de management al performanţelor
evaluarea angajaţilor

Apărută pe piaţă în 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel încât, în prezent este lider regional în domeniul Consultanţei în Resurse Umane.

Printre colaboratorii DCG enumerăm: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella România, Swisspor Ploieşti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iaşi, JWC Romania, Mapei Romania, Freudenberg Nonwovens Romania ş.a.

*** CLIENTUL NOSTRU ESTE O IMPORTANTA COMPANIE DIN SFANTU GHEORGHE, IN TOPUL PRODUCATORILOR LA NIVEL NATIONAL, DIN DOMENIUL INDUSTRIEI ALIMENTARE.

Expirat
Inginer mecanic/automatizari - Responsabil tehnic  -  Dima Consulting Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles