de ani Fără Frică...

Publicat 16 Oct 2008 | Reactualizat 14 Nov 2008 | Expiră 16 Nov 2008

INGINER MECANIC AUTO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• studii superioare
• cunoştinţe avansate de mecanică auto
• cunoştinţe bune de operare PC
• experienţă minimă: 1 an
• abilităţi de organizare, coordonare, comunicare şi negociere
• seriozitate, corectitudine, minuţiozitate
• orientare către eficienţă/rezultate
• rezistenţă la stres şi efort prelungit

Descrierea jobului

Atribuţii:
• gestionarea parcului auto din punct de vedere tehnic
• răspunde de respectarea legalităţii referitoare la circulaţia pe drumurile publice a tuturor autovehiculelor din parcul auto
• răspunde de informarea periodică a conducatorilor auto despre reglementarile specifice transportului de marfă şi persoane
• răspunde de realizarea asigurărilor casco, rovinietelor, completarea fişelor de nmatriculare
• răspunde de programarea reviziilor şi a reparaţiilor
• răspunde de urmărirea stării tehnice a mijloacelor de transport
• gestionează relatia cu poliţia, firmele de leasing şi asigurări
Se oferă:
• Perspectiva unei cariere n cadrul unei firme de prestigiu
• Pachet salarial motivant plus bonuri de masă
• Condiţii de muncă la standard comunitar european
• Se asigură transportul la locul de muncă

Companie moderna orientata in principal spre productia de etichete autoadezive. Datorita pasiunii, profesionalismului si seriozitatii care ne caracterizeaza, am ajuns cea mai mare tipografie flexografica producatoare de etichete autoadezive din Romania.

Expirat
INGINER MECANIC AUTO  -  SC SUNIMPROF SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles