Inginer / Mecanic Auto

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Scoala profesionala de specialitate;
  • Minim 5 ani experienta pe un post similar;
  • Domiciliu sau relocare in Pitesti;
  • Persoana dinamica, energica, ambitioasa, orientata spre performanta;
  • Rigurozitate in planificarea si atingerea obiectivelor;
  • Respectarea termenelor limita
  • Spirit de echipa, flexibilitate;
  • Atitudine pozitiva si proactiva;

Descrierea jobului

  • Verifica starea tehnica generala a autovehiculului in zona unde urmeaza a se efectua reparatia;
  • Stabileste necesarul de reparatii impreuna cu tehnicianul de diagnoza si verifica daca acestea concura la remedierea defectiunilor reclamate de client;
  • Utilizeaza scule, dispozitive prevazute in documentatia de reparatii si instructiuni;
  • Intretinerea si repararea autovehiculelor in conformitate cu tehnologiile de producator si a documentatiei specifice de lucru;
  • Raspunde si executa operatiile de reparatii in conformitate cu normele tehnice;
  • Cooperarea cu seful de service pentru informarea clientului;
  • Verifica lucrarea executata dupa terminarea acesteia din punct de vedere calitativ, functional si estetic si raspunde de aceasta executie;

Beneficii
  • Pachet salarial avantajos;
  • Program de lucru fix L-V;
  • Tickete de masa;
  • Oportuntitatea de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica;
  • Cazare si/sau transport asigurat;

Descrierea companiei

Areny Energie Alternativa is a green tech based company.

We are specialized in custom solutions for our clients at European level. We are taking care of a customer base of 1 000 European clients, which acquire regularly our solutions and energy products and several other clients which we are supporting via our products and know-how in their special projects

Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022