Inginer masini hidraulice si pneumatice

DONALAM SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Este de preferat să ai experiență în domeniul mentenanței, proiectării, și/sau fabricării instalațiilor hidraulice, pneumatice si mecanice.
Să fi absolvit Facultatea de Inginerie Mecanică și Mecatronică.
Să ai o pasiune reală pentru dezvoltare și pentru învățare continuă.

Descrierea jobului

Cum vei contribui tu:
Vei calcula și dimensiona actionările hidraulice/pneumatice.
Vei colabora cu restul echipei pentru proiectare, utilizând aplicații specifice.
Vei consilia și coordona direct activitatea de funcționare, întreținere și reparare a utilajelor și instalațiilor industriale.
Vei studia și consilia cu privire la aspectele mecanice ale anumitor materiale, produse sau procese.

Îti oferim programe de formare profesională și oportunități de dezvoltare în cadrul companiei, precum si pachet salarial competitiv si alte beneficii(tichete de masă, prime de Paste, Craciun, Ziua Metalurgistului, primă de vacanță, asigurare medicală).

Societate comerciala specializata in productia de metale feroase sub forme primare si de feroaliaje. Donalam este unul dintre liderii europeni în fabricarea de bare de oţel laminate la cald și, totodată, singura companie din România specializată în acest tip de produs. Bazându-ne pe o echipă implicată de profesioniști, echipamente de înaltă performanță și pe o rețea puternică de parteneri, dezvoltăm și livrăm produse de înaltă calitate care îndeplinesc cele mai exigente standarde ale pieței.

www.gruppobeltrame.com

Publicat 27 iun. 2022 Reactualizat 27 iul. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos