de ani Fără Frică...

Publicat 05 Oct 2008 | Reactualizat 03 Nov 2008 | Expiră 03 Nov 2008

inginer (maistru) mecanic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

serios, bun profesionist, cunoscator al naturii umane, rezonabil

Descrierea jobului

sa conduca in mod onorabil o formatie de mecanici, pentru activitati de mecanica si lacatuserie, sa poata coordona ca un bun profesionist activitatea incredintata, sa stie cum sa se poarte cu oamenii din subordine

este o companie mica, cu un efewctiv de personal mic, dar care tinde sa se extinda. De mentionat este faptul ca tinem la calitatea lucrarilor pe care le executam

Expirat
inginer (maistru) mecanic  -

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles