Publicat 02 Sep 2019 | Reactualizat 30 Sep 2019 | Expiră 03 Oct 2019

Inginer / maistru constructor - executie (sef santier)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Maistru / Inginer constructor executie:
- absolvent scoala maistrii / facultate profil constructii , preferabil CCIA , CH ;
- min. 5 ani experienta in domeniu: constructii metalice, constructii BA
- cunostinte > mediu: Autocad, suita MS Office;
- abilitati: sporite comunicare , tehnice ( proiectare ) .
- loial ;
- rezistenta sporita la stres;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- analize fise tehnice Furnizor / lansare comenzi;
- de verificat liste cantitati / de corelat parti desenate cu liste cantitati.
- de intocmit devize / relevee.
- de tinut evidente santiere/ realizat comparatii - analize.
- corespondenta/ relatii cu beneficiarii si furnizorii.
- coordonare echipe proprii si subcontractori;
- comenzi materiale ;

Beneficii:
- salariu motivant + bonusare/ proiect finalizat
- auto
- laptop + telefon
- cazare ( pt candidat provincie )

AXA TC este o companie ce activeaza in domeniul constructiilor din 2004 , cu un portofoliu bogat in domeniul :
- constructiilor civile,
- constructiilor de drumuri si retele edilitare.
In prezent derulam proiecte de constructii exclusiv in calitate de Antreprenor General. Scopul nostru este sa livram proiecte turn key ( la cheie ) clientilor nostri la o calitate ireprosabila, in timpul estimat .
Ne dorim de asemenea sa crestem echipa cu colegi loiali, de incredere, ghidati de aceleasi valori ca si cele ale companiei: seriozitate, corectitudine, pasiune pentru meseria practicata.
La acest moment suntem nu mai putini de 80 oameni in cadrul companiei: angajati permanenti ; In ceea ce priveste aparatul TESA avem > 20 persoane calificate/ abilitate in domeniile : inginerie civila, inginerie electrica, inginerie geodezica, contabilitate, resurse umane - restul angajatilor ( > 60 pers ) sunt persoane cu bogata experienta in zona constructiilor ( calificate si necalificate ) : aceasta este echipa axa TC , cu care ne mandrim si pe care te invitam sa i te alaturi !

Expirat
Inginer / maistru constructor - executie (sef santier)  -  AXA TRANS CONSTRUCT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles