INGINER JUNIOR (constructii civile si instalatii)

Ergo Human Resources SRL 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Recrutăm ingineri juniori, formați pe domeniul de constructii civile sau instalații!

Clientul nostru este cu activitate principală pe dezvoltare și management în construcții, domeniul lor de execuție fiind legat de proiecte de mărime medie sau mare.

Se oferă training de inițiere în practică! Puteți învăța de la ingineri specializați! Jobul poate fi păstrat și cu timp parțial în timpul anului universitar.

IDEAL pentru studenți la masterat și începători pe domeniu, care doresc muncă de teren!

Cerințe:
- studii nivel licență terminate/ sau studii master în curs (în domeniul construcțiilor civile/ instalații);
- cunoștințe avansate de Excel, Word (suita MsOffice);
- disponibilitate deplasări săptămânale;
- cunoașterea unor softuri de specialitate (avantaj);
- domiciliu în Cluj-Napoca-avantaj;
- disponibilitate pentru program 8h/zi;
- limba maghiară sau engleză sau germană (avantaj);
-permis ctg. B-avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:

- responsabilitățile vor fi conturate în funcție de profilul candidatului și ale nevoilor echipei de execuție/ management construcții

Se oferă:
- formare profesională pe departamentul ales, traning on-the -job;
- traniniguri de specialitate (după caz);
- salariu negociat individual, anagajare legală;
- program flexibil conform orarului de studii, în cazul studenților de master;
- decontare transport și buget prânz;

Principalul domeniu de activitate al firmei Ergo Human Resources SRL este selecţia şi plasarea forţei de muncă. Îşi desfăşoară activitatea pe plan local, în judeţul Cluj. Companiile pentru care selectăm personal sunt cu capital român sau străin. Suntem înregistraţi la AJOFM Cluj-Napoca ca agenţi de mediere forţă de muncă sub numărul 14/00027.

Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.