INGINER IT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-studii superioare în domeniul IT
-cunostinte foarte bune de operare si depanare PC
-cunoştinţe avansate hardware si software
-cunostinte retelistica
-abilitati de comunicare
-capacitatea de a lucra in echipa
-capacitate de analiză şi iniţiativă
-preocupare continua pentru ridicarea nivelului profesional individual
-stabilitate emotionala
-rezistenta la efort si stres

Descrierea jobului

- configurare, diagnosticare si depanare retea
- configurare, diagnosticare, depanare hardware si software
- diagnosticare si depanare imprimante
- lucrul cu baze de date - backup, recuperare, transfer, creare utilizatori si drepturi
- configurare, backup, recuperare adrese de email.

Companie de distribuţie produse alimentare cu activitate la nivel naţional
Publicat 27 ian. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos