INGINER IT - Vlaha, Jud.Cluj Salariu 5500-6000 Ron

SC ROSECO SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 5500 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ne marim echipa. Suntem in cautarea unei persoane dinamice, adaptabile cu abilitati bune dе comunicare, fire asertiva.
Activitatea jobului se desfasoara la sediul societatii Roseco din Vlaha, in cadrul parcului industrial Mendola Investment Group.

Experienta si cunostinte dorite:
  • Studii superioare finalizate in specialitatea automatizari si calculatoare
  • Experienta de min.3-5 ani in implementare, automatizari - mentenanta hardware IT&C si retelistica
  • Abilitati bune de comunicare
  • Capacitate de a lucra in echipa
  • Carnet dе conducere cat. B
Constituie avantaj:
  • Experienta in mediu Microsoft Windows server, Active directory, Office365, MSSQL
  • Experienta cu sisteme de tip ERP.

Descrierea jobului

  • Desfasoаra аctivitati dе intrеtinere, depanarе, implеmеntаre solutii
  • Ofera consultanta pentru echipamente de tip end-user (desktop,laptop,printer,etc)
  • Dezvolta si intretine retelele de comunicatii (LAN si WAN)
  • Urmareste functionarea sistemelor de calcul, tine evidenta starii tehnice a fiecarui echipament si a modului de rezolvare al disfunctionalitatilor
  • Asigura integrarea in sistem a unor echipamente si configuratii noi
  • Planifica si organizeaza actiunile de intretinere preventiva si curenta
  • Elaboreaza si experimenteaza metode si tehnici noi, care conduc la o gestionare optima a resurselor hardware si la imbunatatirea activitatii de service
  • Elaboreaza si experimenteaza tehnici destinate imbunatatirii activitatilor de exploatare.

Beneficii oferite:
  • Salariu atractiv: 5500-6000 Ron/ luna, tichete de masa
  • Bonusuri de proiecte
  • Prime de Sarbatori
  • Masina de serviciu
  • Colaborare cu o echipa tanara, dinamica si deschisa la noutati
  • Traininguri, teambuildinguri care servesc dezvoltarea Ta profesionala
  • Restaurant in interiorul societatii, cu Master Chef, care vrea sa ne resfete din punct de vedere culinar.

ROSECO este membra a grupului de firme MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A. cu sediul central si birouri in Vlaha. Importator de imbracaminte si incaltaminte second hand si este unul dintre cei mai mari reciclatori si vanzatori de textile folosite din Romania. Centrul de sortare a fost proiectat pentru a incorpora cele mai eficiente sisteme pentru prelucrarea a 420 t de textile pe luna . In momentul actual ROSECO detine cea mai mare uzina de colectare si sortare pe piata romaneasca cu actionariat 100% autohton avand obiectiv principal in a ramane lider absolut in ceea ce priveste standardele inalte de servicii si calitate.
www.roseco.ro

Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022