Publicat 27 Aug 2007 | Expiră 27 Aug 2007

Inginer IT / personal tehnic

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte in IT (o experienta in domeniu constiuie avantaj), proiectare pe PC, cunostinte de electronica, o limba straina (preferabil engleza) la un nivel bun.
Important: sa poata lucra in echipa si sa poata sa coordoneze o lucrare de la inceput la sfarsit !

Descrierea jobului

Angajatul va lucra intr-unul din domeniile precizate, iar in functie de rezultatele pe care le va avea pe postul respectiv, poate sa avanseze, urmand a avea subordonati pe care sa-i coordoneze in lucrarile companiei.
Daca un candidat nu indeplineste conditiile pentru postul de inginer IT, acesta poate fi angajat in cadrul personalui tehnic.

Societate specializata in activitati de proiectare, instalare, service in domeniul IT si Telecomunicatii.

Expirat
Inginer IT / personal tehnic  -  3i Automatizari si Telecomunicatii