Inginer Instalatii

S.C. Licam Prest S.R.L 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • inginer cu studii superioare in domeniul instalatiilor
  • capacitate de a lucra organizat
  • flexibilitate si adaptare usoara la situatii noi
  • bune abilitati de comunicare
  • cunostinte operare PC: Microsoft Office, AutoCAD, program devize
  • permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • intocmire devize in baza specificatiilor proiectelor sau a caietelor de sarcini
  • elaborarea documentatiilor necesare pe santier si a listelor de cantitati
  • urmarirea lucrarilor
  • mentinerea legaturii cu furnizorii si clientii
  • elaborarea situatiilor de lucrari
Beneficii:
  • pachet salarial atractiv;
  • tichete de masa;
  • asigurare privata de sanatate;
  • prima de Craciun/Paste.

S.C. Licam Prest S.R.L este o firma romaneasca cu vasta experienta in executia instalatiilor termice, sanitare, ventilatie/desfumare, aer conditionat si gaz metan.
Publicat 28 Sept. 2022 Reactualizat 26 Oct. 2022 Expiră 28 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.