INGINER INSTALATII

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Pentru una din firmele Grupului cautam: INGINER INSTALATII

Ne dorim sa cunoastem persoane:
  • Care vor sa lucreze intr-o echipa dinamica, vor sa invete si sa evolueze;
  • Proactive, pasionate de ceea ce fac, organizate, structurate;
  • Cu studii superioare tehnice (facultatea de instalatii);
  • Cu experienta in domeniu;
  • Dinamice, flexibile, versatile, cu abilitati reale de previzionare, planificare si organizare;
  • Cu abilitati foarte bune de negociere si calcul matematic; cu capacitate de a lucra cu termene limita;
  • Cu cunostinte Autocad, Excel (mediu spre avansat);
  • Cunostinte tehnice avansate;
  • Ideal sa fi lucrat in proiectare,management de proiect sau la serviciu tehnic al unei firme de executie si nu numai.

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine:
  • Sa studiezi ,sa optimizezi proiectele si sa implementezi proiectele;
  • Sa asisti proiectantii in elaborarea proiectelor asigurand colaborarea cu toate specialitatile;
  • Sa te implici contractarea si ofertare inclusive bugetari,grafice urmarire financiara macro pe proiect;
  • Sa verifici respectarea prevederilor prevazute in legislatie si proiectare inclusive receptia cu autoritatile si companiile implicate;
  • Sa asiguri fluxul de informatii intre participantii la proiect (beneficiari, manager executiv, proiectant, consultanti, etc.);
  • Sa te asiguri ca solutiile tehnice alese;
  • Sa fi responsabil de tot ceea ce vizeaza realizarea si implementarea proiectului de instalatii.

Noi oferim:
  • Salariu atractiv;
  • Posibilitatea de a-ti dezvolta cariera intr-o echipa tanara si motivata;
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala si instruire continua.

Abia asteptam sa te cunoastem!

Perpetuum si-a dezvoltat timp de 20 ani expertiza in PARDOSELI (mocheta, parchet, covoare, linoleum si covor PVC, accesorii, podele de exterior, gazon sintetic, gresie & faianta) si TEXTILE (perdele, draperii, tapiterii, lenjerii de pat, prosoape si halate, fete de masa). Pe langa produsele pentru amenajarea modului de viata, fie el profesional (HORECA, birouri, etc.) sau rezidential (apartamente si case private), Perpetuum asigura SERVICII de consultanta, montaj, cusut, transport.

Publicat 21 oct. 2021 Reactualizat 20 nov. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos