Inginer instalatii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

RIN Group angajeaza inginer instalatii care sa indeplineasca cerintele:

studii superioare in domeniul tehnic, de preferat al instalatiilor
cunoştinţe temeinice de proiectare in instalatii termice, electrice, sanitare si de ventilatie
persoana serioasa, responsabila, integra, organizata si atenta la detalii
abilitate de a se implica in mai multe proiecte in acelaşi timp
cunoasterea legislatiei specifice si reglementari, normative, metodologii specifice domeniului
cunostinte de operare Ms Office (Word, Excel) si Autocad 2D/3D
bun organizator, coordonator cu abilitati de motivare a angajatilor din subordine
dinamic si orientat spre client
bune abilitati de comunicare
capacitate de analiza si decizie
promptitudine si adaptabilitate la probleme tehnice neprevazute
carnet de conducere categoria B (reprezinta un avantaj)

Descrierea jobului

Coordoneaza lucrarile de mentenanta ale instalatiilor termice, electrice, sanitare si de ventilatie
Gestioneaza resursele materiale si umane in vederea finalizarii lucrarilor la termen si cu respectarea standardelor de calitate
Supravegheaza si coordoneaza activitatile lucrarilor de intretinere si reparatii aferente hotelului si verifica permanent evolutia acestora
Raspunde de respectarea graficului de executie al proiectelor tehnice alocate
Executa proiecte de modernizare- retehnologizare a instalatiilor hotelului
Verifica si solutioneaza problemele tehnice semnalate via platforma de gestiune hoteliera
Raspunde de statia de pompare/ instalatia de filtrare; tine evidenta registrelor de clorinare
Urmareste derularea planului de analize de autocontrol si audit ale apei
Realizeaza analize, rapoarte prestabilite sau solicitate cu privire la stadiul indeplinirii activitatilor din aria de repsonsabilitate si alte rapoarte solicitate de Directorul de hotel
Coordoneaza si raspunde de verificarea in termen a tuturor aparatelor de masura/detectie, etc. aflate in dotarea personalului din subordine
Reprezinta compania in relatiile cu subcontractori si cu alti colaboratori (echipe de service pentru centrala termica, statia de frig, ascensoare, echipamente de climatizare).

Beneficii:
Se ofera oportunitatea integrarii intr-un colectiv profesionist, un mediu excelent pentru desfasurarea activitatii si un salariu atractiv
- acces gratuit parcul acvatic, Water Park Otopeni, pentru angajat si familia acestuia
- discount abonamente medicale clinica privata
- reduceri acces Body-Art Wellness Club

RIN Hotels te invită să te alături celei mai bune echipe din industria ospitalităţii. Ai şansa să lucrezi alături de oameni profesionişti, într-un mediu stabil, în continuă dezvoltare care îţi oferă numeroase satisfacţii profesionale. Cu o vechime de cincisprezece ani în industria ospitalieră, lanţul hotelier RIN reprezintă o opţiune excelentă pentru cei care aleg Bucureştiul ca destinaţie turistică sau pentru afaceri. Cele trei hoteluri de patru stele, RIN Grand, RIN Central şi RIN Airport, amplasate strategic în sudul, centrul, respectiv nordul Capitalei, prin diversitatea şi calitatea serviciilor asigură cel mai bun raport calitate/preţ garantând satisfacţia oaspeţilor noştri. RIN Group a dezvoltat de-a lungul timpului mai multe divizii: hotelieră, imobiliară, entertainment

www.rinhotels.ro

www.domusstil.ro

www.waterpark.ro

Te asteptam in echipa!

Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos