Inginer Instalatii Mecanice: HVAC,Sanitare,Stingere Incendiu

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 700 - 1500 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Profilul ideal al Inginerului de Instalatii mecanice (HVAC; Sanitare; Stingere Incendiu):
  • Studii superioare tehnice
  • Experienta in executie (minim 3 ani)
  • Cunostinte in domeniul management-ului de proiect, reprezinta un avantaj
  • Cunostinte de operare PC : MS Office, ACAD,et
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Firma de instalatii angajam: Inginer Instalatii mecanice (HVAC; Sanitare; Stingere Incendiu).

Responsabilitati:
  • Supravegherea tehnica, coordonarea si controlul in cadrul executiei lucrarilor de instalatii
  • Coordonarea echipelor proprii de executie si subcontractorii, management de contracte
  • Verifica si solutioneaza problemele tehnice semnalate
  • Verifica/confirma din punct de vedere cantitativ, calitativ si financiar toate lucrarile executate de prestatorii de servicii
  • Verificarea si comisionarea sistemelor de instalatii mecanice
Beneficii:
  • Ne dorim pentru angajati un echilibru intre viata personala si cea profesionala si oferim: contract de munca pe perioada nedeterminata, program full time, salariu motivant
  • Rasplatim cu drag eficienta, implicarea si oferim bonusuri in functie de experienta si performanta
  • Viitorul nostru esti tu si crestem odata cu tine. Iti oferim perspective de dezvoltare intr-un mediu de lucru sigur si dinamic, posibilitatea de a te implica in proiecte foarte dinamice si extrem de interesante , posibilitati multiple de dezvoltare in cadul companiei;
Pentru mai multe informatii, nu ezita sa ne contactezi!

Cu peste 15 ani de experiență în domeniul instalațiilor pentru construcții, Quattro Engineering Solutions este un concept antreprenorial ce are la bază eficiența, inovația și responsabilitatea.
Datorită expertizei de ani de zile, Quattro Engineering Solutions este partenerul perfect pentru servicii de proiectare, execuție și consultanță în domeniul instalațiilor pentru construcții, indiferent că vorbim despre construcții civile, industriale sau proiecte de infrastructură.
Suntem un colectiv generator de idei constructive, aflat în permanentă interacțiune și urmărind satisfacerea cerințelor beneficiarilor noștri prin serviciile de calitate prestate în folosul acestora.
Daca suna promitator pentru planurile tale de viitor, te asteptam in echipa noastra!
Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos