Inginer instalatii - limba germana fluent

Candidatul Ideal

- studii superioare tehnice in domeniul instalatiilor pentru constructii sau conexe (ex. constructii, petrol si gaze);
- experienta relevanta in coordonarea santierelor de instalatii edilitare;
- cunostinte teoretice, practice si legislative in domeniul executiei instalatiilor;
- limba germana fluent;
- autorizatii ANRE - EGD, EGIU (reprezinta un plus);
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte utilizare Microsoft Office;
- disponibilitatea de a lucra in conditii de detasare in strainatate pe intervale lungi de timp;
- statut de angajat cu contract individual de munca de minimum un an anterior detasarii in strainatate.

Descrierea jobului

Responsabilitatile sunt in cadrul unor proiecte ce se vor desfasura pe teritoriul Germaniei incepand cu luna februarie 2021 si constau in:

- planificaare, organizarea, coordonarea si controlul activitatii in cadrul proiectelor edilitare de executie instalatii si retele exerioare de gaz;
- gestionarea corespondentei cu beneficiarii din Germania si a documentatiei aferente executiei de santier;
- gestionarea tuturor resurselor aferente executiei de santier;
- persoana de contact in relatia cu reprezentantii beneficiarului pentru proiectele alocate pe teritoriul Germaniei.

S.C. Avi Prod Grup S.R.L., este o companie din Bucuresti, specializata in executie retele de gaz, apa - canalizare si electrice.
Pentru detalii despre noi, munca si rezultatele noastre, va invitam sa ne vizitati pe www.aviprodgrup.ro
Pentru detalii suplimentare privind proiectul propus, ne puteti contacta la tel: 021 256 81 10

Va multumim!
Publicat 15 nov. 2021 Expiră 15 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos