Publicat 29 Ian 2016 | Expiră 01 Mar 2016

INGINER INSTALATII IN CONSTRUCTII - PROIECTANT

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice finalizate in domeniul instalatiilor in constructii.
Bune cunostinte Autocad – experienta anterioara pe postul de Inginer Proiectant constituie un avantaj
Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare
Cunostinte operare PC;
Candidatul trebuie sa fie serios, responsabil, ordonat, comunicativ, muncitor, disciplinat, cu spirit de echipa, rezistent la conditii de stress si disponibil la program prelungit.
Autorizatie ANRE Grad IIA – constituie un avantaj.
Carnet de conducere categoria B – constituie un avantaj.

Descrierea jobului

-culege date din teren sau caiete de sarcini;
- elaboreaza documentatii aferente fazelor de proiectare (intocmire si editare memorii tehnice, intocmire/ editare planuri în Autocad sau alte programe de proiectare)
-elaboreaza documentatii tehnice in vederea obtinerii avizelor pentru situatiile proiectate
- intocmeste antemasuratori pentru instalatiile proiectate;
- sustine proiectele pentru verificarea tehnica conform cerintelor de calitate (Legea 10);

Societatea este specializata in proiectare, pentru urmatoarele domenii de activitate: arhitectura si urbanism, constructii civile, industriale, agricole, alimentari cu apa si canalizari, constructii rutiere, instalatii sanitare si termice, autorizatii de mediu, topografie si cadastru de specialitate, studii geotehnice.

Expirat
INGINER INSTALATII IN CONSTRUCTII - PROIECTANT  -  Modul Proiect S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles