Publicat 16 Mai 2019 | Reactualizat 13 Iun 2019 | Expiră 16 Iun 2019

Inginer Instalatii (HVAC) - Executie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru clientul nostru, o firma de constructii care asigura HVAC, lucrari de instalatii de apa si canal, sisteme de sprinklere, lucrari electrice si servicii BMS, suntem in cautarea unui Project Manager in Instalatii care sa se ocupe de coordonarea lucrailor pe santierul stabilit prin decizie si care sa gestioneze eficient patrimoniul si personalul angajat pentru executarea lucrarilor.

- cunostinte in domeniul HVAC
- puternice abilitati de comunicare
- atentie la detalii
- orientat catre solutionarea problemelor
- abilitati de lider si coordonare echipe

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- asigurarea calitatii lucrarilor executate si respectarea celorlalte prevederi din contracte
- urmarirea respectarii de catre subcontractor a stadiilor fizice si a termenelor din contracte
- preintampinarea eventualelor intarzieri in respectarea termenelor finale prevazute in contracte
- intocmirea si predarea situatiilor de lucrari lunare semnate de catre beneficiari
Beneficii:
- salariu competitiv
- oportunitatea de a creste si de a castiga experienta in proiecte unice
- mediu de lucru placut care iti pune la dispozitie toate uneltele pentru a putea desfasura activitatii

Hays este un grup specializat de recrutare la nivel global, și un lider de piață în locații cum ar fi Marea Britanie, Germania și Australia. Suntem experți în recrutarea calificată, persoane profesioniste și calificate în cadrul unei varietăți mari de industrii și profesii specializate. Funcționăm în sectoarele publice și private, ocupându-ne de posturile permanente, rolurile contractuale și atribuțiile temporare. La Hays, considerăm că locul de muncă potrivit poate transforma viața unei persoana iar persoana potrivită poate transforma o afacere. Suntem pasionați de a conecta candidații noștri cu postul potrivit pentru aceștia.

Expirat
Inginer Instalatii (HVAC) - Executie  -  HAYS SPECIALIST RECRUITMENT ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles