Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 26 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

INGINER INSTALATII HIDROEDILITARE (APA - CANALIZARE)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent de studii superioare tehnice - de preferabil Facultatea de Hidrotehnica (Amenajari si constructii hidrotehnice/Inginerie Sanitara si Protectia Mediului/Ingineria Mediului)
- Cunostinte temeinice si experienta practica in proiecte de lucrari hidroedilitare - apa , canalizare si statii de tratare/epurare
- Utilizarea programului de editare si desenare: AutoCad
- Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel...)
- Cunostinte de limba engleza

Descrierea jobului

- Realizarea fluxului tehnologic conform cerintelor din caietul de sarcini
- Gestionarea, realizare si transmiterea ofertelor conform proiectului intocmit
- Comunicarea si mentinerea relatiilor cu potentialii clienti din domeniul tratarii apei potabile/uzate
- Negocierea si urmarirea contractelor cu furnizorii de echipamente
- Capacitatea de a lucra pe proiecte cu respectarea termenelor limita impuse de acestea
- Capacitate de analiza si sinteza, bune abilitati de organizare, atentie la detalii
- Abilitati foarte bune de comunicare, abilitati de lucru atat individual cat si in echipa
- Persoana automotivata, loiala, bine organizata, atenta la detalii
- Posibilitatea de dezvolatare personala in domeniu

Intermak Inginerie este o companie care promoveaza tehnologiile privind protectia mediului si are o activitate de mai bine de 10 ani in domeniul apelor uzate.

Intermak Inginerie are ca domeniu principal de activitate interesul pentru protectia mediului, oferind solutii personalizate pentru tratarea apei potabile, solutii de tratare ale apelor reziduale, statii de tratare ape uzate industriale, metode speciale de tratament pentru toate tipurile de ape reziduale generate. Suntem, de asmenea, furnizori de separatoare de grasimi si ulei, echipamente de pretratare, statii de pompare si accesorii.

Expirat
INGINER INSTALATII HIDROEDILITARE (APA - CANALIZARE)  -  SC Intermak Inginerie SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles