Inginer instalatii electrice

Goodwill Studio 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Absolvent al Facultății de Instalații sau student în an terminal;
- Bune cunoștințe al unui program grafic: Autocad, DIALux sau altele.
- Cunoașterea normativelor și a legislației în vigoare;
- Persoană foarte organizată, cu un spirit de observaţie dezvoltat şi orientare către detalii;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Foarte bune competente de organizare, planificare, coordonare si control;
- Capacitate de analiza si sinteza, orientare catre respectarea termenelor si atingerea rezultatelor finale.

Descrierea jobului

Descriere job și responsabilități:
- Realizează documentația proiectelor de instalații electrice (parte scrisă și desenată);
- Elaborează soluții de proiectare și oferă soluții tehnice corespunzatoare pentru toate tipurile de imobile (clinici medicale, clădiri turistice, clădiri de birouri, spații comerciale, etc);
- Întocmește proiecte în toate fazele de proiectare respectand termenele impuse;
- Întocmirea antemăsurătorilor și a listelor de cantități, caiete de sarcini, documentații de avize, dispoziții de șantier, etc;
- Se deplaseaza pe santier pentru verificarea respectarii proiectelor.

Beneficii:
- Lucrul într-o echipă tânără și motivată;
- Mediu de lucru plăcut și atmosferă de lucru deschisă;
- Realizarea unor proiecte de instalații pentru diferite domenii;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei;

Aparținem grupului internațional Goodwill prezent în Ungaria, Bulgaria şi Croaţia.

Suntem o firma de proiectare care oferă soluții complete de proiectare de arhitectură, structură și instalații, pentru proiecte din domenii diversificate, în vederea accesării de fonduri nerambursabile, dar și pentru clienți privați.

Experienţa, expertiza şi recomandările primite de la clienţilor noştri ne-a ajutat să devenim o firma de proiectare de încredere.

Publicat 30 Sept. 2022 Reactualizat 28 Oct. 2022 Expiră 30 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.