Publicat 20 Mai 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 20 Iun 2019

INGINER INSTALATII ELECTRICE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie să detină urmatoarele calităţi şi aptitudini

Candidatul Ideal

Comunicare: sunteţi capabil/ă să comunicaţi clar şi concis, atât în scris cât şi verbal, şi recunoşti faptul că pentru o bună comunicare trebuie să ştiţi să ascultaţi şi să extrageţi informaţia necesară?
Leadership: : vă asumaţi responsabilitatea de a atinge obiectivele impuse şi luaţi initiativa fară ca să vi se spună ce trebuie să faceţi?
Orientare spre rezolvarea problemelor: sunteţi capabil/ă de a identifica şi analiza o problemă existentă/potenţială şi găsiti soluţii potrivite pentru fiecare situaţie în parte?
Încredere: Vă cunoaşteţi punctele tari şi ştiţi de ce sunteţi capabil şi ce puteţi realiza?
Flexibilitate: vă adaptaţi uşor în funcţie de situaţie şi sunteţi deschis către noi idei ?
Energetic/ă: vă place să munciţi şi sunteţi dispus/ă să investiţi timp şi efort pentru a vă atinge obiectivele?
Lucrul in echipă: vă place lucrul în echipă ?

Descrierea jobului

Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

- absolvent Facultatea de energetica /Facultatea de Instalatii

- proiectant atestat ARTS ( Asociatia Nationala Tehnica de Securitate ) sau similar pentru sisteme de detectie si semnalizare la incendiu sau sisteme de limitare si stingere a incendiilor- constitue un avantaj

- experienta in domeniu minim 1 an

- atestat ANRE , II B constitue un avantaj

Canditatul trebuie sa fie in masura sa :

- elaboreze documentatia tehnica pentru autorizatia de construire conform legislatiei in vigoare

- execute PT si PT DDE conform temei de proiectare tinand cont de legislatia in vigoare

- sa cunoasca Autocad, Progecad la nivel mediu

Suntem o companie cu capital privat românesc, infiinţată în anul 2010 cu scopul de a oferi soluţii complete de proiectare electrică ,energiei regenerabila si securitate la incendiu.
Secretul succesului vine din seriozitatea cu care tratăm fiecare proiect. Fiecare client este unic și avem abilitatea de a găsi soluții pentru a se potrivi nevoilor și cerințelor fiecaruia in parte. Suntem dedicati satisfacerii nevoilor partenerilor nostri de afaceri . Consultanta, proiectarea, construcția și întreținerea sunt optimizate pentru a obține cea mai buna eficienta energetica, cu costuri minime .
Suntem o echipa tanara , dinamica si cu mult potential intelectual.

Expirat
INGINER INSTALATII ELECTRICE  -  PHOTOVOLTAIC SYSTEMS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles