Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Inginer instalatii electrice si electricieni autorizati ANRE

THALES SYSTEMS SERVICE SRL
10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Angajatul ideal pentru noi este acea persoana care trateaza compania cu acelasi respect cu care este tratat de companie,si isi respecta obligatiile fata de companie la fel cum compania isi respecta obligatiile fata de el.
Calitatile viitorului angajat:
-seriozitate
-punctualitate
-sociabil
-cu bun simt
-cu spirit de intiativa

Descrierea jobului

TSS angajeaza pe mai multe posturi:
-Inginer ofertare instalatii electrice: oferteaza proiectele aflate in tender catre clientii companiei,pastreaza legatura cu ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄acestia si cu furizorii
-Inginer coordoantor (PM): coordoneaza echipele de pe unul sau mai mutle santiere pentru a se executa lucrarea conform proiect,se ocupa de aprovizionarea cu materiale pe santier
-Inginer proiectare: proiecteaza instaltiile electrice curenti tari si slabi conform cerintelor beneficiarului respectand normativele in vigoare
-Electrician: executa instalatiile electrice in cnstructii conform proiect
-Tehnician sisteme de securitate: executa instalatiile sistemelor de securitate conform proiect

Thales Systems Service SRL (TSS) este o companie in continua crestere in domeniul instalatiilor in constructii,avand in momentul acesta peste 100 de angajati.Executam lucrari de instalatii in constructii pe tot teritoriul Romaniei dar si in alte tari precum Germania si Franta.
Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 11 Iul. 2024 Expiră 13 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.