Inginer instalatii electrice proiectare

SC AME RO SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Pregătire tehnica superioara in domeniu;
- Experiența de minim 3 ani;
- Cunoștințe de proiectare – estimare in vederea ofertării;
- Cunoștințe limbi străine - engleza la nivel mediu/avansat;
- Cunoștințe AutoCAD și Excel aprofundate;
- Adaptabilitate, capacitate de lucru sub stres și multitasking.

Descrierea jobului

1. proiectare instalații electrice curenți tari
2. întocmire și verificare planuri și transmiterea acestora către șantier;
3. proiectare și desenare conform cerințelor proiectelor in derulare;
4. întocmirea documentației finale pentru predare către beneficiarul lucrării;
5. întocmire documente și rapoarte solicitate de superiori;
6. participare la ședințele interne;
7. proiectare instalații electrice curenți slabi prezintă avantaj

Beneficiile se vor discuta in timpul interviului

Societate romano-austriaca de instalatii in constructii cu sediul in Otopeni si lucrari la nivel national si international
Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 27 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022