Inginer Instalatii Electrice - Executie

Art Fm Office Concept S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare profil constructii Instalatii obligatoriu
- Experienta in executie - minimum 1 an;
- Disponibilitate la deplasari in santierele companiei;
- Cunostinte operare PC (MsOffice si AutoCad);
- Capacitatea de a lucra pe proiecte cu respectarea termenelor limita impuse de acestea;
-Abilitati foarte bune de lucru atat individual cat si in echipa;
- Persoana automotivata, loiala, bine organizata, atenta la detalii.

Descrierea jobului

INGINER EXECUTIE
- Supravegherea si coordonarea activitatii echipei de muncitori (are in vedere disciplina la locul de munca, respectarea programului de lucru, valorificarea materialelor si utilizarea corespunzatoare a instrumetelor de lucru);
- Managementul santierului din punct de vedere al executiei lucrarilor;
- Monitorizarea executiei, din punct de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul, calitatii si respectarii termenelor;
- Studierea planurilor şi urmarirea punerii lor în practica;
- Colaborarea cu beneficiarul si informarea constanta a acestuia privind evolutia lucrarilor.

ART FM OFFICE CONCEPT este o companie in plina dezvoltate ce tinde sa ofere potentialilor sai clienti o gama diversificata de servicii.
Compania noastră înseamnă performanță în finalizarea la timp și în mod profesionist a proiectelor, cu ajutorul unei game complete de servicii în domeniul construcţiilor şi dezvoltării imobiliare
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.