Publicat 10 Aug 2018 | Reactualizat 07 Sep 2018 | Expiră 10 Sep 2018

Inginer instalatii/Desenator tehnic instalatii

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in proiectare/executie in unul sau mai multe dintre domeniile: instalatii sanitare, termice, HVAC, electrice, instalatii cu rol de securitate la incendiu pentru cladiri de birouri, proiecte rezidentiale si industriale .
- Cunostinte solide de AutoCAD sau alte programe specifice proiectarii instalatiilor
- Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare
- Cunostinte MSOffice
- Spirit de echipa si seriozitate in abordarea proiectelor
- Capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii, orientare spre respectarea termenelor limita si indeplinirea obiectivelor
- Dispus la deplasari ocazionale

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- Intocmirea planurilor de instalatii sanitare, termice, HVAC, electrice, instalatii cu rol de securitate la incendiu pentru cladiri de birouri, proiecte rezidentiale si industriale .
- Emiterea si desenarea solutiilor tehnice speicifice a proiectelor in derulare.
- Colaboreaza cu reprezentantii celorlaltor specialitati de proiectare, verifica si identifica
posibilele conflicte intre specialitati.
- Emite liste de cantitati si la nevoie solicita oferte de pret.
- Intocmeste planuri „as built” si revizii.
- La cerere, participa la faze determinante, sedinte in santier, sedinte cu clientii.
- Identificarea necesităţiilor clientilor si stabilirea datelor tehnice necesare pt. realizare ofertelor / proiectelor.

BENEFICII:

- Lucrul intr-o echipa tanara in plina formare
- Posibilitate de avansare
- Salariu si bonusuri in functie de competente si rezultate.

Zacaria Group is a proud member of the International Group - Alf Mizzi and Sons Ltd - based in Malta. The Zacaria Group consists of 20 companies operating on the Romanian Real Estate market. The Group has based its headquarters in Sibiu in 2005. Over the last 10 years Zacaria Group has gradually expanded its investments across Romania. Today, the group holds real estate residential and industrial investments in Sibiu, Bucharest, Oradea, Alba Iulia, Arad, Craiova and the Black Sea coast.

Expirat
Inginer instalatii/Desenator tehnic instalatii  -  Zacaria