Inginer Inspector ITP

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Certificare in domeniu – Inspector ITP
Cunostinte generale utilizare PC (Word, Excel)
Studii superioare in inginerie mecanica (acceptate de Registrul Auto Roman)
Experienta minim 3 ani intr-un post similar

Descrierea jobului

- efectuează inspecțiile tehnice periodice conform RNTR și instrucțiunile RAR
- efectuează și menține dovezile inspecțiilor finale ale lucrărilor de reparație efectuate și solicitate de service prin comanda scrisă/ deviz
- menține legatura și este persoana de contact dintre societate și Reprezentanții Registrului Auto Român, serviciul ITP
- participa la reautorizarea stației ITP
- atestare in domeniu – Inspector ITP
- cunoștințe generale utilizare PC (Word, Excel)
- carnet de conducere categoria B

Descrierea companiei

Răduț Motorsport angajeaza inspector ITP cu experienta.
Suntem o echipa tanara, pasionata, prietenoasa, iar statia noastra ITP este nou-nouta si gata de lucru.
Hai in echipa noastra!
Asteptam CV-urile voastre pe adresa de e-mail service.radutmotorsport@gmail.com.
Serviciile oferite de Radutmotorsport:
-upgrade de performanta, masini de curse si de strada;
-geometrie auto 3D;
-mecanica auto avansata;
-reparatie instalatii freon;
-verificare eficacitate frane
Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos