Inginer INSPECTOR ITP

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

SC Alfa Star Impex SRL, angajeaza inginer auto atestat ITP sau pentru atestare, pt service-ul auto, deschis in Timisoara, pe Calea Lugojului.

Cerinte:

Studii superioare tehnice, specializare autovehicule rutiere, sau mecanica, electrotehnica, maistru mecanic auto cu o vechime de minim 3 ani intr-un service auto autorizat RAR.

Categori de permis auto B, C, E.

- seriozitate si responsabilitate.

Descrierea jobului

Avantaje

Mediu de lucru dinamic, salariu atractiv.
Oportunităţi de dezvoltare profesională, instruiri periodice de specialitate.

Alfa Star Service este rezultatul unei experiențe de peste 20 de ani în domeniul transportului. Timp de două decenii am asigurat excelența în ceea ce privește serviciile de transport naționale și internaționale de mărfuri și persoane. În tot acest timp, ne-am confruntat cu cele mai diverse probleme tehnice la mașinile din flota noastră, probleme pe care experiența ne-a învățat cum să le abordăm și să le prevenim pentru a oferi clienților noștri un serviciu de transport de calitate, sigur și, nu în ultimul rând, confortabil.

Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022