Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 18 Feb 2019

INGINER IN INDUSTRIA ALIMENTARA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

studii superioare de specialitate in domeniul industriei alimentare
- experienta in domeniu minim 2 ani, in activitatea de coordonare a unui proces de productie
- capacitate de organizare si coordonare;
- echilibru emotional, constanta in atitudini si manifestari;
- competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor.
- proactivitate, implicare

Descrierea jobului

Planifica, coordoneaza, verifica si gestioneaza resursele umane,
materiale si tehnice ale sectiilor de productie ,astfel incat sa atinga nivelul indicatorilor de performanta stabiliti, specifici proceselor de productie.
- Elaborare plan de actiune/masuri, in vederea atingerii indicatorilor propusi.
- Monitorizarea stadiului de realizare a indicatorilor si intervine cu masuri corective,daca o impune situatia in vederea realizarii acestora.
- Sprijinirea subordonatilor , daca rezultatele nu sunt satisfacatoare
- Evaluarea si dezvoltarea personalului din subordine
- Imbunatatirea continua a sistemelor de management implementate in cadrul companiei totale(identificare si reducere pierderi, cresterea productivitatii), a standardelor de lucru.

Descrierea companiei

Membra a grupului de firme Cristim

Expirat
INGINER IN INDUSTRIA ALIMENTARA  -  SC RECUNOSTINTA PRODCOM IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles