de ani Fără Frică...

Publicat 13 Apr 2005 | Reactualizat 09 Mai 2005 | Expiră 14 Mai 2005

INGINER in Alba Iulia

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerine:
• Studii universitare tehnice;
• Experienta ca si inginer in industrie constituie un avantaj;
• Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
• Cunostinte operare PC (MS Office);
• Domiciliul n Alba Iulia sau in imprejurimi.

Descrierea jobului

Oferim:
• Oportunitatea de a lucra ntr-o echip tnr, ntr-o firm multinaional dinamic;
• Salariu atractiv si tichete de masa;
• Posibilitati de promovare

SEWS Romania Alba Iulia, divizie a Sumitomo Electric Wiring Systems Europe Ltd, companie multinationala specializata in domeniul industriei de cablaje auto
Candidatii interesati sunt rugati sa trimita un Curriculum Vitae impreuna cu o Scrisoare de Intentie in atentia Departamentului Resurse Umane la sediul SEWS Romania ALBA IULIA, str: Al. I. Cuza, nr. 28B fax: 0258/805124 sau e-mail: Anca.Costea@sews-e.com. Numai candidatii selectionati vor fi contactati.

Expirat
INGINER in Alba Iulia  -  SEWS Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles