Publicat 01 Feb 2021 | Reactualizat 03 Mar 2021 | Expiră 04 Mar 2021

Inginer Implementare Proiecte

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilități în comunicare
Abilități de lucru în echipă
Atitudine pozitivă și persuasiune;
Atent la detalii
Organizat
Perseverent
Încredere în sine
Flexibilitate
Energic

Descrierea jobului

Cerințe:
- Facultatea de instalații pentru construcții;
- Experiență în proiecte de alimentare cu apă și (sau) canalizări exterioare;
- Disponibilitatea la deplasări în București și țară, în funcție de proiecte;
- Cunostințe avansate Microsoft Office și AutoCAD;
- Cunostințe de limbă engleză;
- Permis de conducere categoria B.

Important:
Preferăm candidați din București dispuși la deplasări în funcție de proiecte.

Responsabilități:
- Răspunde de menținerea și dezvoltarea portofoliului de parteneri pe zona alocată pentru proiectele în dezvoltare/ desfașurare;
- Identifică și implementează modele noi de desfasurare a procesului de vânzare pentru produsele speciale;
- Lansează cereri de ofertă către Managerii de produs din Deparatmentul Tehnic pentru produse speciale, proiecte cu cerințe specifice, soluții tehnice sau produse care nu se află în portofoliul;
- Raspunde de calitatea serviciilor și soluțiilor tehnice oferite partenerilor prin implementare și ofertare.
- Participă la negocierea prețului de implementare în proiecte pentru produsele din gamă, transmite agentului comercial toate informațiile referitor la condițiile de vanzare a produselor implementate și termenele de livrare oferite în faza de proiectare.

Beneficii:
- Participă la cursuri de vânzări, marketing, workshopuri;
- Telefon mobil;
- Laptop;
- Mașină.

Ofertă:
- Posibilități reale de dezvoltare profesioanală;
- Salariul se va negocia în funcție de experiență;
- Bonusuri pe proiecte;
- Logistică necesară derulării activității;
- Cazare și diurnă în deplasări.

Produce si comercializează sisteme de drenaj ( rigole) din plastic, beton și beton cu polimeri, cu grătare din plastic, oțel zincat, fontă etc; sisteme de drenaj din INOX, capace din fontă, PP și compozit, separatoare de grăsimi și hidrocarburi, rezervoare, stații de pompare etc.

Expirat
Inginer Implementare Proiecte  -  Standart Park Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles