Inginer imbunatatiri funciare

Agrogal S.A. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Competent
Caracteristici profesionale(vigilent,disponibil, autocontrol)
Orientarea spre excelenta;
Capacitatea de decizie;
Capacitatea de inovare;
Delegarea responsabilitatilor si antrenarea personalului;
Preocuparea pentru interesul general al societatii;Comunicarea – receptarea si transmiterea informatiilor

Descrierea jobului

- asigura functionarea la capacitate a infrastructurii sistemului de irigatii si a echipamentului mobil de udare
- raspunde de folosirea deplina si rationala a fondului funciar si a celorlalte mijloace de productie ;
- asigura in cadrul fermei masurile tehnico-organizatorice si economice dispuse de conducerea societatii ;

Soc. AGROGAL S.A. se ocupa cu agricultura, cod caen 0111 cultivarea cerealelor. (grau, floarea-soarelui, soia, porumb)
Societatea dispune de un numar de aproximativ 100 de angajati, dispusi pe sectoare (economic, tehnic, ferme).
Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022