de ani Fără Frică...

Publicat 16 Ian 2007 | Reactualizat 14 Feb 2007 | Expiră 16 Feb 2007

inginer HVAC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inginer instalator sau echivalent, cu experienta in domeniul HVAC, sanitare. Experienta in automatizari, instalatii electrice reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Consultanta in domeniul instalatiilor. Urmarirea lucrarilor de instalatii executate de subantreprenori. Responsabil cu decontarea lucrarilor catre subantreprenori. Urmarirea listelor de cantitati, procedeelor tehnologice, documentatiilor de receptie intermediare si finale

Companie de consultanta in domeniul constructiilor civile, instalatiilor pentru constructii cu activitate in Bucuresti, implicata in proiecte mari si foarte mari.

Expirat
inginer HVAC  -  GTE Construct srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles